Joga hormonalna

Joga hormonalna działa profilaktycznie i terapeutycznie, odmładza, uwalnia od przykrych objawów, podnosi poziom żeńskich hormonów, daje energię i witalność, lepszą sprawność fizyczną, spokój wewnętrzny i równowagę emocjonalną.

Joga hormonalna pomaga kobietom od 40 roku życia oraz młodszym, które mają problemy z kobiecymi hormonami PCOS, niepłodnością, zaburzeniami cyklu menstruacyjnego, zanikiem miesiączki, PMS czy przedwczesną menopauzą. Jest to możliwe dzięki wykonywaniu specjalnych asan, masujących nasze ciało od wewnątrz oraz stosowaniu intensywnych technik oddechowych.

“W jodze szukam przede wszystkim źródła harmonii wewnętrznej, wyciszenia i relaksu, a także sposobu na sprawne i zdrowe ciało. Od kilku lat zgłębiam techniki medytacyjne i relaksacyjne Wschodu i Zachodu. Moją misją jest inspirowanie ludzi w rozwoju do lepszego i szczęśliwszego życia. Jako entuzjastka jogi i doradca rozwoju osobistego wspieram kobiety różnymi metodami pracy z ciałem, umysłem i duszą”. – Irena Kertyczak

© Copyright Informacje dla kobiet 2024